EuroMediCare / Badania kliniczne / Dla lekarza

Badania kliniczne


Każdego dnia, naukowcy na całym świecie poszukują skutecznych metod leczenia pozwalających zapanować nad nieuleczanymi chorobami. Tworzą i udoskonalają leki, które mają zmienić życie milionów osób ratując ich zdrowie lub nawet życie. Zanim jednak badany lek trafi do pacjentów, musi przejść bardzo wymagającą drogę.

Jednym z jej etapów są badania kliniczne, stanowiące podstawę rozwoju medycyny we współczesnym świecie. To niezwykle istotna część całego procesu powstawania leku. Podczas trwania badania specjaliści dowiadują się, jaki jest wpływ badanego produktu na organizm osoby, która go przyjmuje. Poznają także w praktyce stopień skuteczności tworzonego specyfiku. Dzięki badaniom klinicznym mogą również określić zakres ewentualnych skutków ubocznych czy stopień wchodzenia w interakcje z innymi lekami.

Badania kliniczne to niezbędna i obowiązkowa część całej drogi, jaką musi przejść nowy lek przed dopuszczeniem do użycia. Tylko odpowiednio przebadana terapia daje gwarancję odpowiedniego działania, a przede wszystkim bezpieczeństwa.

badania kliniczne
Badania kliniczne w EuroMediCare

Od 2005 roku pomagamy tworzyć nowe, skuteczne i bezpieczne rozwiązania medyczne. Dotychczas zrealizowaliśmy 200 projektów badawczych związanych z wprowadzeniem na rynek nowych leków. Obecnie realizujemy około 50 protokołów badań klinicznych. Jakość naszej pracy została potwierdzona między innymi pozytywnymi wynikami audytów sponsorów badań klinicznych oraz czołowych firm farmaceutycznych na świecie. Jednak jej najlepszą rekomendacją są współtworzone przez nas leki, które każdego dnia pomagają wielu osobom cieszyć się lepszym zdrowiem.


O Badaniach klinicznych


Dla lekarza

Jeśli masz doświadczenie w badaniach klinicznych i szukasz miejsca, w którym będziesz mógł realizować kolejne projekty, skontaktuj się z nami. Rozpocznij współpracę z nowoczesnym ośrodkiem, który oferuje duże możliwości badawcze.

Realizując badania razem z nami, zyskasz dostęp do nowoczesnej aparatury badawczej. Nawiążesz również współpracę z zespołem koordynatorów posiadających certyfikaty GCP. W Twoich działaniach będzie Cię również wspierać znakomity, doświadczony zespół pielęgniarski.

badania-kliniczne-1

Badania kliniczne z nami to:

  • współpraca ze sponsorem od etapu feasibility do close out
  • analiza prawna oraz biznesowa umowy o prowadzenie badań
  • negocjacje budżetu badania
  • przygotowanie formularzy dla zespołu medycznego, dokumentujących czynności wymagane protokołem
  • koordynowanie pracy zespołu badawczego, nadzór nad trybem wizyt pacjentów
  • wypełnianie CRF, odpowiadanie na queries
  • obecność podczas wizyt monitorujących, audytów, inspekcji
  • nadzór bieżący nad dystrybucją badanego leku
  • pełne wsparcie procesu raportowania zdarzeń niepożądanych
  • pomoc w rekrutacji i utrzymaniu pacjentów w badaniu.
badania-kliniczne-2

Dołącz do nas


Przekonaj się, czy jesteśmy firmą, w której chcesz rozwinąć skrzydła. Skontaktuj się z nami, poznaj nas bliżej i sprawdź co możemy Ci zaoferować. A jeśli masz pewność, że chcesz z nami kształtować swoją zawodową przyszłość – dołącz do nas już dziś!

Główny badacz lub współbadacz


Zobacz więcej
info icona

Twoim pacjenci w naszym badaniu
Jeśli chcesz, by Twoi pacjenci wzięli udział w prowadzonych przez nas badaniach klinicznych – skontaktuj się z nami. Listę obszarów terapeutycznych, w których prowadzimy badania oraz niezbędne informacje kontaktowe znajdziesz w zakładce Dla pacjenta

Zapraszamy do współpracy!
alt tekst
ikna kontakt telefoniczny
usługi nfz
ikona kontakt telefoniczny
usługi prywatne