EuroMediCare / Informacje dla pacjenta / Sugestie, skargi i opinie

Sugestia, skargi i opinie


W EuroMediCare nieustannie staramy się poprawiać jakość oferowanej opieki i dlatego bardzo zależy nam bardzo na opiniach naszych Pacjentów.

Zachęcamy do wyrażania swojej opinii na każdy temat dotyczący, opieki w naszych szpitalach i przychodniach lub przekazywania sugestii na odnośnie usprawnień i usług jakie moglibyśmy wprowadzić, aby lepiej spełniać pokładane w nas oczekiwania.

Słowa uznania

Pozytywne komentarze na temat naszej pracy sprawiają nam wiele radości i przynoszą satysfakcję.

Jeśli jesteście Państwo zadowoleni z otrzymanej opieki i chcecie podzielić się tym z nami – zachęcamy do wysłania opinii na adres e-mail: info@euromedicare.pl

Państwa opinia zostanie przekazana osobom których dotyczy, a jeśli wyrażą Państwo zgodę opublikujemy ją na naszej stronie internetowej.

Ankieta satysfakcji

W naszych szpitalach i przychodniach każdy Pacjent ma możliwość wypełnienia anonimowej ankiety satysfakcji.

Nasi pracownicy proszą o jej wypełnienie, ponieważ dzięki opiniom naszych Pacjentów dowiadujemy się co robimy dobrze, a które obszary wymagają naszej zwiększonej uwagi lub zmian. Wysoko cenimy każdą ocenę naszej pracy i jesteśmy zdeterminowani, aby stale poprawiać jakość oferowanych usług. Rozumiemy jednak, że bardzo często potrzeba korzystania z opieki medycznej wiąże się z dużym stresem, dlatego przepraszamy, jeśli nasza prośba o wypełnienie ankiety spowoduje jakikolwiek dyskomfort.

Poprosimy o kontakt na adres mailowy: info@euromedicare.pl

Skarga formalna

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby byli Państwo właściwie leczeni i obsługiwani.

Jednak może się zdarzyć, że nie wszystko ułoży się zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Skargi mogą Państwo zgłaszać pracownikom recepcji w naszych szpitalach i przychodniach ustnie, telefonicznie lub na piśmie.

Możliwe jest także złożenie skargi online na adres e-mail: info@euromedicare.pl

Nasi pracownicy ustalą z Państwem sposób i termin odpowiedzi. Każda skarga zostanie szczegółowo zbadana, a zgłoszone uwagi przedyskutujemy z osobami, których ona bezpośrednio dotyczy. Dołożymy starań aby udzielić Państwu odpowiedzi tak szybko jak to możliwe.

usługi nfz
usługi prywatne