EuroMediCare / Szpital Specjalistyczny Wrocław / Aktualności

Bądź na bieżąco


Odkryj, co ciekawego dzieje się w naszych szpitalnych progach. Nowi lekarze? Jeszcze lepszy sprzęt medyczny? Innowacyjne metody leczenia, które właśnie wdrożyliśmy?
O tym wszystkim powiemy Ci właśnie tutaj.

Aktualności szpital Nowy serwis internetowy

Każdego dnia staramy się jak najlepiej dbać o zdrowie naszych pacjentów oraz o ich dobre samopoczucie. By to zrobić, wdrażamy coraz nowocześniejsze procedury medyczne, wyposażamy nasze placówki w sprzęt wysokiej klasy. Dzięki temu osoby zwracające się do nas po pomoc mogą korzystać z takich usług, jak na przykład operacje małoinwazyjne.

Najnowsze wpisy
Rak
Www
Blog
Jak wygląda pierwsza wizyta u dietetyka?

Odpowiednie odżywianie się to bardzo szeroki temat. Dieta musi być nie tylko zdrowa, ale przede wszystkim dopasowana do indywidualnych potrzeb organizmu.

Czytaj więcej
szpital
Prace remontowe

Drodzy Pacjenci, serdecznie przepraszamy za niedogodności i utrudniania związane z pracami remontowymi, które odbywają się na 2 piętrze Szpitala. Prosimy Państwa o cierpliwość i wyrozumiałość w czasie trwania remontu. Dyrekcja Szpitala

Czytaj więcej
Blog
Rak tarczycy – jakie są objawy?

Rak tarczycy to nowotwór, który rozwija się z tkanek tarczycy. Jest to choroba, w której komórki rosną w sposób patologiczny i mogą rozprzestrzeniać się na inne części ciała.

Czytaj więcej
Blog
Rezonans magnetyczny barku

Bark, a w zasadzie staw barkowy, jest skomplikowaną anatomicznie strukturą. Łączy on kończynę górną z tułowiem i zapewnia jej szeroki zakres ruchów.

Czytaj więcej
usługi nfz
usługi prywatne