EuroMediCare / Aktualności / Nowy serwis internetowy

Nowy serwis internetowy

Każdego dnia staramy się jak najlepiej dbać o zdrowie naszych pacjentów oraz o ich dobre samopoczucie. By to zrobić, wdrażamy coraz nowocześniejsze procedury medyczne, wyposażamy nasze placówki w sprzęt wysokiej klasy. Dzięki temu osoby zwracające się do nas po pomoc mogą korzystać z takich usług, jak na przykład operacje małoinwazyjne.

Dokładamy również starań, by osoby poszukujące wiadomości o zabiegach i badaniach dostępnych w naszych placówkach, o naszej kadrze medycznej, mogły szybko i łatwo dotrzeć do tego typu informacji. Jednym z narzędzi, które to umożliwia jest nasza nowa strona internetowa www.euromedicare.pl

Zupełnie nowa szata graficzna i odświeżona struktura serwisu sprawiają, że poznawanie jego zawartości jest intuicyjne, a sam odbiór wyjątkowo przyjemny.

Pacjenci korzystający z nowej witryny nie tylko znajdą w niej praktyczne informacje o ofercie czy przygotowaniu się do pobytu w szpitalu, ale zyskają także możliwość skontaktowania się z poszczególnymi placówkami naszej sieci.

Nasz serwis będzie z każdym dniem udoskonalany, a jego zawartość stale poszerzana. Jesteśmy przekonani, że dzięki niemu nasi obecni i przyszli pacjenci będą mogli, korzystając z naszego wsparcia, jeszcze lepiej troszczyć się o swoje zdrowie.

ikna kontakt telefoniczny
usługi nfz
ikona kontakt telefoniczny
usługi prywatne