EuroMediCare / Przychodnie / Przychodnia Wrocław Powstańców Śląskich / Wybrane usługi Sky Tower

Wybrane usługi w Przychodni EuroMediCare SkyTower


Konsultacje lekarskie w sobotę w EuroMediCare to odpowiedź na potrzeby naszych pacjentów, którzy potrzebują pomocy medycznej w weekend.


Zobacz więcej

Wszywka alkoholowa to skuteczna metoda walki z uzależnieniem. Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie leczenia.


Zobacz więcej

Badania laboratoryjne wykonywane w placówkach EuroMediCare cechują się starannością i terminowością. Zapraszamy naszych pacjentów.


Zobacz więcej

Wizyty domowe chirurga oferują wygodną pomoc medyczną w domu pacjenta, idealne dla osób z ograniczoną mobilnością lub bólem.


Zobacz więcej

USG Doppler w EuroMediCare Sky Tower: nowoczesne badania żył, tętnic. Precyzyjna diagnostyka, wykwalifikowani specjaliści. Umów się już dziś!


Zobacz więcej

Bezpieczne i precyzyjne USG głowy dla noworodków do 1 roku życia, umożliwiające ocenę rozwoju mózgu maluszka. Bezbolesne i nieinwazyjne.


Zobacz więcej

Zdrowie naturalne: odkryj medyczną marihuanę w Euromedicare Sky Tower. Bezpieczne, skuteczne rozwiązania dla Twojego dobrego samopoczucia.


Zobacz więcej

Przychodnia EuroMediCare SkyTower we Wrocławiu oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług medycznych dostosowanych do potrzeb pacjentów. Wśród wybranych usług znajdują się: możliwość konsultacji lekarskich w soboty, wszywka alkoholowa pomagająca w leczeniu uzależnień, kompleksowe badania laboratoryjne, wizyty domowe chirurga dla zapewnienia opieki medycznej w domu pacjenta, zaawansowane badania USG doppler i USG przezciemiączkowe, a także innowacyjna terapia medycznymi konopiami. Każda z tych usług jest realizowana z myślą o zapewnieniu pacjentom najwyższej jakości opieki zdrowotnej.

Więcej informacji na temat oferowanych usług można znaleźć na stronie Przychodni

ikna kontakt telefoniczny
usługi nfz
ikona kontakt telefoniczny
usługi prywatne