EuroMediCare / Oferta pracy główny badacz lub współbadacz

Oferta pracy

EuroMediCare to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Główny badacz lub współbadacz.

Główny badacz lub współbadacz
Miejsce pracy: Wrocław, Poznań, Lubin, Piaseczno, Katowice

Opis stanowiska:

Współpraca przy realizacji badań klinicznych w następujących obszarach terapeutycznych:

  • Gastroenterologia,
  • Neurologia,
  • Reumatologia,
  • Dermatologia,
  • Choroby zakaźne,
  • Kardiologia,
  • Pulmonologia,
  • Diabetologia,
  • Urologia,
  • Pediatria,
  • Alergologia,
  • Ginekologia,
  • Interna.

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomość GCP,
  • na stanowisko badacza specjalizacja i wcześniejsze doświadczenie jako główny badacz,
  • na stanowisko współbadacza nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy:

  • współpracę ze sponsorem od etapu feasibility do close-out badania,
  • zawarcie korzystnych umów poprzedzonych analizę prawną i biznesową,
  • negocjacje budżetu badania w imieniu badacza i ośrodka,
  • wsparcie ze strony doświadczonych koordynatorów badań,
  • obecność podczas wizyt monitorujących, audytów, inspekcji,
  • narzędzia w rekrutacji i utrzymaniu pacjentów w badaniu,
  • elastyczne terminy,
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt.

Osoby do kontaktu:

Katarzyna Clinical Trial Operations Manager – 727 600 366
Justyna Dyrektor Działu Badań Klinicznych – 666 081 082

Lekarzy chętnych do aplikowania prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonej poniżej w zakresie niezbędnym do rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Curriculum Vitae w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

info icona

Aby aplikować na ww. stanowisko, prosimy o przesłanie dokumentów na adres: praca@emc-sa.pl lub kontakt telefoniczny:

Katarzyna Clinical Trial Operations Manager – 727 600 366
Justyna Dyrektor Działu Badań Klinicznych – 666 081 082

ikna kontakt telefoniczny
usługi nfz
ikona kontakt telefoniczny
usługi prywatne