EuroMediCare / Aktualności / Szpital / Nowy serwis internetowy
Technologia INDIBA – od lipca dostępna w EuroMediCare

Pacjenci naszych wrocławskich placówek – Szpitala EuroMediCare przy ulicy Pilczyckiej oraz Przychodni EuroMediCare przy ulicy Powstańców Śląskich – mogą zapisywać się już na zabiegi z wykorzystaniem technologii INDIBA. Urządzenia marki INDIBA wpływają korzystnie na tkanki, dotleniając je i regenerując na poziomie komórkowym. Pomagają ponadto usunąć toksyny i produkty przemiany materii.

Przy jakich schorzeniach wykorzystujemy urządzenia marki INDIBA?

W gabinetach EuroMediCare technologię INDIBA wykorzystujemy m.in. podczas leczenia:

  • tkanek miękkich,
  • zmian zwyrodnieniowych stawów,
  • dolegliwości bólowych kręgosłupa,
  • blizn pooperacyjnych,
  • obrzęków, skręceń i złamań,
  • schorzeń i kontuzji, typowych dla sportowców.

Pacjentkom Szpitala EuroMediCare udostępniamy ponadto zabiegi uroginekologiczne z wykorzystaniem technologii INDIBA, w tym związane z leczeniem endometriozy (terapia przedoperacyjna, pooperacyjna, leczenie blizn). Urządzenie wykorzystywane jest też z powodzeniem przy leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu i rewitalizacji ginekologicznej.

Kiedy do leczenia można włączyć technologię INDIBA?

Terapie z wykorzystaniem urządzeń marki INDIBA przyspieszają naturalne procesy naprawcze organizmu. Leczenie pacjentów może być prowadzone zarówno w fazie łagodnej jak i ostrej choroby. Zalecane jest także pacjentom cierpiącym na schorzenia przewlekłe.

Certyfikowana skuteczność i bezpieczeństwo

INDIBA S.A. od blisko 40 lat zajmuje się badaniami technologicznymi i rozwojem ukierunkowanymi na leczenie. W ofercie firmy znajdują się rozwiązania, które poparte są ponad 300 pracami klinicznymi i badaniami. Daje to pewność, ze stosowane metody pracy są bezpieczne i z powodzeniem mogą być wykorzystywane w wielu obszarach medycyny. Z urządzeń marki INDIBA, które dostępne są w naszych placówkach, korzystają kliniki na całym świecie, jak i ponad 200 największych federacji i klubów sportowych.

Cieszymy się, że od teraz mogą z nich korzystać również nasi pacjenci.

Sprawdź w jakich placówkach możesz skorzystać z zabiegów z wykorzystaniem technologii INDIBA.

ikna kontakt telefoniczny
usługi nfz
ikona kontakt telefoniczny
usługi prywatne