EuroMediCare / Aktualności / Szpital / Europejski Tydzień Urologii – zadbaj o swój układ moczowy!
MedOnet – wywiad z pacjentką dra Karmowskiego

Dobry specjalista, to taki, który nie zniweluje bólu, ani objawów. To specjalista, który postawi wszystko na jedną kartę, aby ból zniknął.

Takie oczekiwania ma każdy, kto doświadcza jakiejkolwiek choroby i dolegliwości i szuka pomocy, u osób, które podają się za osoby kompetentne w danej dziedzinie.

źródło zdjęcia: Archiwum prywatne

Historia Pani Moniki, która od lat zmagała się z endometriozą, pokazuje, że mimo rozwoju medycyny, bogatego rynku ekspertów i specjalistów, poszukiwania tego, który nie będzie szukał problemu w pacjentce, a znajdzie rozwiązanie na rozwiązanie problemu, potrafi być żmudne i przynieść wiele bólu i rozczarowań.

Walka Pani Moniki z przewlekłą chorobą po 7 latach zakończyła się powodzeniem. Niekwestionowany autorytet w zakresie ginekologii —  dr Mikołaj Karmowski, okazał się godnym zaufania ekspertem, który poradził sobie z chorobą swojej pacjentki i zagwarantował opiekę taką, na jakąś zasłużyła już wiele lat wcześniej.

Już podczas pierwszej wizyty dokonał eksperckiego USG, w którym zobaczył wszystko, wszystko to, co wcześniej dziwnym trafem było niewidzialne dla sztabu „specjalistów”, przedstawił realną sytuację — nie wyimaginowane spekulacje, które odbierają oddech w sekundę. (…) Mimo że sytuacja była naprawdę bardzo poważna, doktor mnie nie „złamał”, a okazał zaangażowanie i determinację, podjął wyzwanie.

O tym, jak podstępna potrafi być endometrioza i gdzie szukać wsparcia, można przeczytać w artykule opublikowanym na Medonet. Mimo że choroba dotyka milionów kobiet na całym świecie, to wciąż spotyka się to z niewystarczającą wiedzą i zrozumieniem przez grono lekarzy.

Przeczytajcie cały artykuł, który ukazał się w medonet:

http://bitly.pl/LbGzO


ikna kontakt telefoniczny
usługi nfz
ikona kontakt telefoniczny
usługi prywatne