EuroMediCare / Aktualności / Nabór do badań klinicznych – stwardnienie rozsiane
Nabór do badań klinicznych – stwardnienie rozsiane

Badania kliniczne to obszar działalności ośrodków medycznych (klinik, szpitali, przychodni), dzięki któremu jest możliwy rozwój medycyny. Pozwala na poznanie zakresu działania nowych leków, a także ich ewentualnych skutków ubocznych czy interakcji z innymi preparatami. Wspomaga również poszerzanie ogólnej wiedzy medycznej.

Placówki EuroMediCare są częścią wielu programów badań klinicznych i aktywnie włączają się w poszukiwania nowych, jak najbardziej skutecznych metod walki z chorobami. W ciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy 160 projektów badawczych związanych z wprowadzeniem na rynek nowych leków. Obecnie realizujemy około 50 protokołów badań klinicznych.

Jednym z obszarów, w których obecnie prowadzimy badania, jest stwardnienie rozsiane. W ramach prac nad eksperymentalnym lekiem IMU-838 poszukujemy osób chętnych do wzięcia udziału w badaniach klinicznych.

Jeśli cierpisz na postępującą postać stwardnienia rozsianego i chcesz pomóc w znalezieniu sposobu na walkę z tym schorzeniem, zgłoś się do nas.

Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc pod numery: +48 539 398 431 lub +48 883 843 114.

ikna kontakt telefoniczny
usługi nfz
ikona kontakt telefoniczny
usługi prywatne