EuroMediCare / Aktualności / Dr Mikołaj Karmowski w Dzień Dobry Wakacje w TVN
Dr Mikołaj Karmowski w Dzień Dobry Wakacje w TVN

Dr Mikołaj Karmowski w Dzień Dobry Wakacje w TVN - aktualności euromedicare.pl

Endometrioza to choroba dotykająca milionów kobiet na całym świecie. Jej objawy wpływają na normalne codzienne funkcjonowanie, utrudniając je w znacznej mierze, a niekiedy zupełnie uniemożliwiając. Specyfika endometriozy sprawia, że jest ona dla specjalistów bardzo wymagającym przeciwnikiem.

źródło zdjęcia: Dzień Dobry TVN

Lekarz decydujący się podjąć walkę z endometriozą musi, oprócz odpowiedniego wykształcenia, posiadać ogromną wiedzę i doświadczenie. Niezbędne jest również odpowiednie zaplecze – dostęp do nowoczesnych technologii, które umożliwiają skuteczne leczenie i gwarantują należyty poziom bezpieczeństwa.

Dr Mikołaj Karmowski to specjalista ginekolog, czołowy polski ekspert ginekologii operacyjnej, chirurgii małoinwazyjnej, laparoskopowej. Dotychczas przeprowadził ponad 3,5 tysiąca zabiegów operacyjnych endometriozy i kilkanaście tysięcy konsultacji pacjentek w kierunku diagnostyki endometriozy. We wrocławskim Szpitalu Specjalistycznym EuroMediCare tworzy nowoczesny ośrodek leczenia endometriozy.

W niedzielę, 20 sierpnia, dr Mikołaj Karmowski był gościem programu Dzień Dobry Wakacje w TVN. Dzielił się tam swoimi doświadczeniami związanymi z diagnozowaniem i leczeniem endometriozy. Jako ekspert odpowiadał również na pytania telewidzów w ramach czatu.

Widzowie pytali o objawy endometriozy, badania jakie powinny wykonywać kobiety podejrzewające endometriozę, a także metody leczenia, zalecaną suplementację oraz wpływ ciąży na endometriozę.

Fragmenty czatu oraz rozmowy z doktorem Mikołajem Karmowskim dostępne są na stronie Dzień Dobry TVN.

ikna kontakt telefoniczny
usługi nfz
ikona kontakt telefoniczny
usługi prywatne